SEKTÖRDE YILLARIN DENEYİMİ

TECRÜBELİ KADRO

KALİTELİ VE GÜVENİLİR ÜRÜNLER

İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI

info@vizedokum.com

Bizler...

Vize Döküm Ltd.; 1998 yılında 250 m2 lik ilk dökümhanesinde başladığı faaliyetlerine; 2010 yılında tamamlanan 6500 m2 açık alan içinde kurulu 1.200 m2.lik yeni binasında devam etmektedir.

Firmamızın adını aldığı VİZE ilçesi; bağlı olduğu Kırklareli iline 60 km., İstanbul’a 150 km. uzaklıktadır. Tecrübeli ve dinamik bir kadroya sahip olan firmamızda metalurji mühendisleri, maden mühendisi, makine teknisyeni ve kalifiye işçilerden oluşan bir ekip beraber çalışmaktadır. Dökümünü yaptığımız yüksek manganlı çelikler ve karbon çelikleri, Ni-hard dökümler, paslanmaz dökümler, sfero dökümler ve pik dökümler geniş bir yelpaze içinde Madencilik, Çimento, Seramik, Cam sanayi, beton tesisleri ve taş ocakçılığı sektörlerinde kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir yanına sevkedildiği gibi; Yunanistan, Bulgaristan, Libya, Türkmenistan ve Kırgizistan’ a yaptığımız ihracatımız da satışlarımızın içinde önemli bir yer tutmaktadır.


Dökümhanemizde işçi sağlığını ve can güvenliğini her şeyin önünde tutarak; çevreye saygılı bir tutum içinde üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Dürüstlük ilkesiyle çıktığımız yolda; saygıdeğer müşterilerimizin güveni bize destek olmaktadır.